استارت کارمون

گروه ما دیجی سرفیس کارش رو تقریبا از دهه ۸۰ با واردات و فروش انواع لپ تاپ و تبلت آغاز کرده و از همون موقع ها بود که کم کم شروع به فروش محصولات مایکروسافت کردیم. به مرور زمان با توجه به نیاز مشتریامون کار واردات محصولات مایکروسافت رو جدی تر پیش گرفتیم تا بتونیم بهترین خدمات مایکروسافت رو در ایران ارائه بدیم.

فروش مجازی

سعی کردیم خدماتون رو  بیشتر و بهتر کنیم تا مشتریامون تجربه ی خرید خوبی از ما به یادشون بمونه. سایت فروشمون رو در همون سال ها راه اندازی کریدم و گارانتی خودمون رو ثبت کردیم تا در کنار خدمات پس از فروش و ارائه ی بهترین قیمت بازار خیال مشتریامون رو از خریدشون راحت  کنیم. 

فروشگاه پاساژ نور

اما متاسفانه مشکلاتی سد راهمون شد و مجبور شدیم واحد سایت مون رو ببندیم. با این حال ما دست نکشیدیم و بالاخره در سال ۱۴۰۰ سایت فروش جدیدمون رو تحت عنوان دیجی سرفیس راه اندازی کردیم. و فروشگاهی جدید تو پاساژ نور تهران افتتاح کردیم تا بتونیم از نزدیک با مشتریای عزیزمون ارتباط داشته باشیم.

دستتون بازه حسابی

توی فروشگاهمون می تونید انواع سرفیس مایکروسافت رو حضوری ببینید و حتی یک سری لپ تاپ و تبلت سرفیس برای تست داریم تا مشتریامون بتونن قبل خرید تجربه ی کار با سرفیس رو داشته باشن و اگر یه روزی خواستین برای خدمات پس از فروش یا گارانتی به ما مراجعه کنید میتونید به دفتر مون واقع در ولیعصر مراجعه کنین. در کل دست تون رو حسابی باز گذاشتیم تا بهترین انتخاب رو داشته باشین. جلوتر میتونین با بعضی از اعضای تیم مون آشنا بشین.