سرفیس اسلیم پن ۲ ، بررسی مشخصات و ارزش خرید

سرفیس اسلیم پن ۲

مایکروسافت روز چهارشنبه Surface Slim Pen 2 ( سرفیس اسلیم پن ۲ ) را معرفی کرد، قلمی با پیچش لمسی در ارتباط با خط دستگاه به روز شده سرفیس خود. (بسیاری از محصولات به‌روزرسانی‌شده سرفیس از ۵ اکتبر عرضه می‌شوند.) با ۱۳۰ دلار (۱۲۰ پوند، ۱۹۰ دلار استرالیا)، می‌تواند به‌صورت بی‌سیم از طریق اتصال مغناطیسی به دستگاه پشتیبانی‌کننده‌تان، یعنی Apple Pencil 2 (که یک طرف صاف دارد) شارژ شود. به منظور). شارژ بی‌سیم به علاوه سخت‌افزار لمسی جدید ممکن است دو دلیل قانع‌کننده برای انتخاب قلم جدید نسبت به مدل‌های قبلی ارزان‌تر و کمی بزرگ‌تر باشد.

سرفیس اسلیم پن ۲
سرفیس اسلیم پن ۲

سرفیس اسلیم پن ۲ چه تغییراتی دارد ؟

سرفیس اسلیم پن ۲ دارای مشخصات حساسیتی مشابه قلم قدیمی است – ۴۰۹۶ سطح فشار – اما به دلایل مختلف نوید تجربه بهتری را می دهد. مایکروسافت می گوید که هاپتیک های جدید به جای استفاده از یک نوک با اصطکاک بیشتر یا کمتر بر روی سطح صاف صفحه نمایش، بهتر احساس یک سطح طراحی یا نوشتن با ارتعاشات کوچک را تقلید می کنند، و همچنین هنگام انتخاب موارد رابط مانند کلیک کردن، بازخورد ارائه می دهد. این شرکت یک پردازنده جدید به نام G6 برای فعال کردن آن ایجاد کرد.

سرفیس اسلیم پن ۲
سرفیس اسلیم پن ۲

همچنین Zero-Force Inking را معرفی می‌کند، که از نظر تئوری در تشخیص زمانی که به صفحه نمایش نزدیک است برای عملکرد سریع‌تر در اولین ضربه، بهتر است، شکایتی در مورد قلم فعلی. مایکروسافت همچنین می‌گوید نوک قلم تیزتر و طراحی بهتری برای تجربه دقیق‌تر دارد – وقتی نوک آن چاق‌تر از تنظیمات ضربه‌ای باشد و نوک قلم اصلی سرفیس اسلیم بسیار درشت باشد، بسیار عجیب است.

سرفیس اسلیم پن ۲
سرفیس اسلیم پن ۲

مایکروسافت برای سرفیس اسلیم پن ۲ در Type Cover جدید خود برای Surface Pro 8، روی زیرانداز سرفیس لپ تاپ استودیو و روی Surface Duo 2 Pen Cover، جایی که می تواند به صورت مغناطیسی متصل و شارژ شود،  یک جایگاه در نظر گرفته است. هیچ شارژی داخل جعبه نیست. اما می‌توانید از شارژر Slim اصلی با به‌روزرسانی میان‌افزار استفاده کنید.

سرفیس اسلیم پن ۲
سرفیس اسلیم پن ۲

این قلم با اکثر دستگاه‌های سرفیس مایکروسافت و همچنین با هر دستگاه دیگری که از پروتکل مایکروسافت پن پشتیبانی می‌کند، سازگار است. اما پشتیبانی از هاپتیک ها برای برنامه های کاربردی خاص است و به سرفیس پرو ۸ و سرفیس لپ تاپ استودیو محدود می شود. برنامه‌هایی که در هنگام راه‌اندازی از هاپتیک پشتیبانی می‌کنند عبارتند از Adobe Fresco، LiquidText، Shapr3D، Sketchable و چند مورد از خود مایکروسافت.

سرفیس اسلیم پن ۲
سرفیس اسلیم پن ۲

برای خرید سرفیس اسلیم پن ۲ می توانید به صفحه محصول با کلیک بر روی لینک ذیل کلیک کنید: سرفیس اسلیم پن ۲

منبع : cnet

امتیاز کاربران :
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد‌هایی برای شما

مطالب مرتبط