/
/
قلم ماکروسافت، 1 چوب جادویی الکترونیکی
قلم ماکروسافت

قلم ماکروسافت، ۱ چوب جادویی الکترونیکی

🕑 شنبه 28 آبان 1401
فهرست مطالب

ما در این مقاله قصد داریم قلم ماکروسافت که دارای مدل های مختلفی است را برسی کنیم. قلم های ماکروسافت با ورود خود به بازار باعث شدند توجه اقشار زیادی به استفاده ازقلم ما کروسافت جلب شود. با این که قبل از ورود قلم ماکروسافت به بازار، قلم های مختلف زیادی در بازار بودند، اما هیچ کدام از آنها تجربه رابطه کاربریشان حتی نزدیک به قلم ماکروسافت هم نبودند.

قلم ماکروسافت
قلم ماکروسافت

قلم ماکروسافت، با دقتی فرازمینی

ممکن است شما تا الان با قلم های الکترونیکی مختلفی مانند قلم های وکم، سامسونگ و غیره استفاده کرده باشید، دیجی سرفیس به شما قول می دهد که شما با تنها یک بار استفاده کردن از قلم ماکروسافت دیگر از استفاده کردن از قلم های برند های نا مرغوب منصرف خواهید شد. یکی از ویژگی های خاص این قلم ها داشتن دقت باور نکردنی ۴۰۹۶ نقطه است.

قلم ماکروسافت، سریع ترین قلم الکترونیکی جهان

ماکروسافت ادعا می کند که آخرین نسخه این قلم ها، یعنی Surface Pen 2017 سریع ترین قلم الکترونیکی است که تا به الان به بازار عرضه شده است، این قلم همان طور که از خود شرکت ماکروسافت نقل شده است دارای سرعت پردازش ۰.۱ ثانیه است. این بدان معناست که کاربر این قلم تاخیر محسوسی را در زمان استفاده قلم ماکروسافت تجربه نمی کند.

قلم ماکروسافت
قلم ماکروسافت

دکمه های روی قلم ماکروسافت

روی قلم ماکروسافت دو دکمه وجود دارد، یک از این دکمه ها برای کاربر، کار راست کلیک را می کند. خب این منطقی است که شما زمانی که از این قلم استفاده می کنید، این قلم نقش موس را دارد، و یک موس به راست کلیک نیاز دارد.

دکمه دومی که روی قلم ماکروسافت قرار دارد، برای افرادی کاربرد دارد که با این قلم چیزی می نویسند یا طرح و نقش می کشند؛ این دکمه باعث می ود تا نوک قلم ماکروسافت شما به عنوان پاک کن عمل کند.

امتیاز کاربران :
5/5
به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *