/
/
ابزار pc manager مایکروسافت جای CCleaner را میگیرد
برنامه پاکسازی ویندوز 10

ابزار pc manager مایکروسافت جای CCleaner را میگیرد

🕑 یکشنبه 7 آبان 1402
فهرست مطالب

مایکروسافت یک برنامه PC Manager ( برنامه پاکسازی ویندوز ۱۰ ) برای رایانه های ویندوز ۱۰ و بالاتر طراحی کرده که این بسیار شبیه CCleaner بوده و برای افزایش عملکرد رایانه شخصی و تمیز کردن سیستم عامل شما عمل می کند.

مایکروسافت در حال کار بر روی یک برنامه PC Manager است که برای افزایش عملکرد رایانه شما طراحی شده است. مانند CCleaner، نسخه بتای PC Manager مایکروسافت شامل مدیریت فضای ذخیره‌سازی و توانایی پایان دادن سریع به وظایف و کنترل برنامه‌هایی است که با ویندوز راه‌اندازی می‌شوند.

بسیاری از این قابلیت ها قبلاً در ویندوز ۱۰ ساخته شده و وجود دارد ، اما این برنامه PC Manager همه آن ها را در یک مکان و به صورت جامع در دسترس شما قرار می دهد. حتی در این برنامه یک بخش محافظت از مرورگر تعبیه شده که تغییر مرورگرهای پیش فرض را نسبت به آنچه در حال حاضر در ویندوز وجود دارد آسان تر می کند.

برنامه پاکسازی ویندوز 10
برنامه پاکسازی ویندوز ۱۰

ویژگی مدیر فضای ذخیره‌سازی شامل توانایی مدیریت برنامه‌ها یا حذف برنامه‌هایی است که به ندرت استفاده می‌شوند، و همچنین یک اسکن پاک‌سازی کامل یا اسکن برای یافتن فایل‌های بزرگ در درایوهای شما وجود دارد. ویژگی مدیریت فرآیند برنامه های در حال اجرا ، یک نسخه ساده‌تر از Task Manager است، بنابراین می‌توانید به سرعت فرآیندهایی را که ممکن است RAM را از بین ببرند، حذف کنید.

فشار دادن دکمه اصلی “تقویت” فایل های موقت را پاک می کند و حافظه را آزاد می کند، که می تواند در رایانه های شخصی قدیمی مفید باشد.

دانلود نرم افزار pc manager ( برنامه پاکسازی ویندوز ۱۰ )

نسخه بتای عمومی PC Manager که اولین برنامه پاکسازی ویندوز ۱۰ به صورت رسمی به شمار می آید، در یک سایت رسمی مایکروسافت معرفی شده که ظاهرا این سایت چینی است و نشان می دهد که این برنامه برای یک بازار بسیار خاص طراحی شده است. خود این برنامه برای ویندوز ۱۰ و بالاتر طراحی شده است و بیشتر لپ تاپ ها و رایانه های شخصی با مشخصات پایین را هدف قرار می دهد.

با کلیک بر روی لینک ذیل میتونید سرفیس پرو مایکرسافت با ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۱ رو از دیجی سرفیس خریداری کنید : خرید سرفیس پرو

منبع : pcmanager-en.microsoft.com

امتیاز کاربران :
5/5
به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *