/
/
قابلیت Restore Apps در مایکروسافت استور ویندوز 11 اضافه خواهد شد.
قابلیت Restore Apps ویندوز 11

قابلیت Restore Apps در مایکروسافت استور ویندوز ۱۱ اضافه خواهد شد.

🕑 شنبه 15 مهر 1402
فهرست مطالب

شرکت مایکروسافت می خواهد از به روز رسانی جدید خود از فروشگاه مایکروسافت استور از قابلیت های جدیدی رونمایی کند. که یکی از آنها قابلیت Restore Apps ویندوز ۱۱ می باشد که کار بازیابی برنامه ها و اپلیکیشن ها را بعد از تهیه سیستم جدید به راحتی انجام داد.

قبل از توضیحات بیشتر اگر تمایل به خرید سرفیس های جدید مایکروسافت که با ویندوز ۱۱ عرضه شده اند هستید می توانید با کلیک بر روی فروشگاه دیجی سرفیس به فروشگاه ما بروید.

تقریبا از تغییر استایل ، و شکل و شمایل مایکروسافت استور یک سال می گذرد . این تغییرات تقریبا تمام قسمت های مایکروسافت استور را شامل شده است تا دست مایکروسافت را برای ارائه ی قابلیت های جدید بازتر بگذارد.

یکی از این قابلیت های جدید شامل ساخت و پیدا کردن اپلیکیشن های جدید در مایکروسافت استور است که می توان گفت تمرکز مایکروسافت برای این آپدیت هم روی توسعه دهندگان بوده و هم روی کاربران فروشگاه آنلاین مایکروسافت.

قابلیت Restore Apps ویندوز 11

قابلیت Restore Apps ویندوز ۱۱

از قابلیت های جدید آپدیت ویندوز ۱۱ مایکروسافت، که در بخش به اصطلاح کتابخانه من یا همان My Library اضافه شده همان قابلیت Restore Apps ویندوز ۱۱ می باشد که در بالا به آن اشاره کردیم.

اما اگر بخواهیم به زبان ساده تر کارایی این قابلیت را بیان کنیم ، بیشتر مناسب کاربرانی است که رایانه و کامپیوتر جدیدی تهیه کرده اند و میخواهند با یک کلیک و بدون زحمت بیشتر و اضافه تر ، تمامی برنامه ها ، بازی ها و سایر اپلیکیشن های نصب شده در رایانه ی قبلی را در این رایانه جدید خود نصب کنند.

قابلیت Restore Apps ویندوز 11

همچنین از دیگر این تغییرات و به روز رسانی های جدید که بیشتر ، کام برنامه نویسان مستقل را شیرین کرده این است که اجازه دارند اپلیکیشن های win32 بسته بندی نشده را در پنل مایکروسافت استور ثبت کنند.

تا قبل از این به روز رسانی بزرگ مایکروسافت ، توسعه دهندگان چاره ای جز در فهرست انتظار ماندن و منتظر تأیید اولیه ماندن نداشتند.

همچنین توسعه دهندگان در پنل خود در مایکروسافت دارای ابزار تحلیلی جدیدی هستند که دارای جزئیات دقیق تری بوده و کار تحلیل برنامه های win32 را برای آنان راحت تر و دقیق تر می کند.

و اینکه در آخر نباید از سیستم تبلیغاتی جدیدی که مایکروسافت برای توسعه دهندگان طراحی کرده غافل شد چراکه اینبار با طراحی دقیق تر و هدفمند تر کار تبلیغات را هم برای توسعه دهندگان هدفمندتر و کاربردی تر می کند و هم تبلیغات برای کاربران جذاب تر خواهد شد.

و با تمام این تفاسیر ، تمام این تغییرات و بروز رسانی مایکروسافت استور مایکروسافت و قابلیت Restore Apps ویندوز ۱۱ ، باعث شده که بالغ بر چند هزار اپلیکیشن جدید به مایکروسافت استور اضافه شود از جمله برنامه های معروف مانند ، Adobe Express ،Audacity و Firefox می باشد و در حقیقت از شروع سال ۲۰۲۲ تا الان ۵۰ درصد به تعداد برنامه ها و بازی های مایکروسافت اصافه شده است.

منبع خارجی : windowscentral

امتیاز کاربران :
5/5
به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *