سرفیس ماکروسافت، یا برند های دیگر؟

سرفیس ماکروسافت

همیشه زمانی که ما قصد خرید لپتاپ را داریم بین برند های مختلف موجود در بازار گیر می کنیم و نمیدانیم که باید چه برندی از لپتاپ های موجود در بازار را انتخاب کنیم تا بهترین تجربه را در استفاده از رایانه داشته باشیم. دستگاه های سرفیس ماکروسافت میتوانند نقش لپ تاپی پرسرعت، قوی و سبک را برای شما ایفا کنند.

برند های مختلف زیادی وجود دارند که قطعا مزایایی هم دارند اما در کنار آن معایب هایی هم دارند. دستگاه های سرفیس ماکروسافت علی رغم داشتن ضخامت کم و امکان حمل آسان، دارای قدرت بالای سخت افزاریی هستند که تقریبا برای اکثر کاربر ها متوانند قانع کننده باشند. در ادامه به برسی ویژگی های جالب دستگاه های سرفیس مکروساففت می پردازیم.

هم لپتاپ هم تبلت

شما زمانی که یکی از دستگاه های سرفیس را می خرید، با داشتن یک دستگاه هم لپ تاپ خواهید داشت هم تبلت. این بدین معناست که شما می توانید با جدا کردن کیبورد این دستگاه ها و با استاه از صفحه لمسی آن ها، آن ها را به یک تبلت فوق العاده هوشمند و پرسرعت تبدیل کنید. این امکان تنها در دستگاه های سرفیس پرو و سرفیس بوک تعبیه شده است و دستگاه سرفیس استودیو و سریفس لپتاپ با این که از صفحه نمایش لمسی برخوردارند، این ویژگی را ندارند و کیبردشان از آن ها جدا نمی شوند.

سرفیس ماکروسافت ،نازک و کارآمد

دستگاه های سرفیس با این که ضخامت بسیار پایینی دارند و از این نظر واقعا قابل مقایسه با لپ تاپ های شرکت اپل هستند، نمی شود از این موضوع ساده گذت این دستگاه های خرق العاده دارای قدرت پردازش بالا و کارایی بالایی نیز هستند. شما می توانید با خیال راحت این دستگا ها را خریداری کرد و با خاطر آسوده از رابطه کاربری آسان و سرعت باور نکردنی آن نهایت لذت را ببرید.

سرفیس ماکروسافت

امتیاز کاربران :
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد‌هایی برای شما

مطالب مرتبط